Karrier

Karrier

Gyakornoki lehetőség a Perfekt Zrt. budapesti irodájának bővülő csapatába pénzügyi- és kontrolling területen!

A Perfekt Zrt. több évtizedes gyakorlattal rendelkezik a felnőttképzés, különösen a pénzügyi-, és gazdasági képzések, ipari képzések, valamint a szakkönyvkiadás területén. A megújult Perfekt élő, online kurzusokat hoz létre a mai modern kor követelményeinek megfelelően.

Célunk, hogy minél több résztvevő számára, minél szélesebb körű és magas színvonalú szakmai oktatást, gyakorlati tudást biztosítsunk!

Ez a pozíció neked szól, ha érdekelnek a következő feladatok:

  • Projekt és vállalati kontrolling feladatok támogatása
  • Közreműködés a vállalati informatikai rendszerekben történő adminisztrációban, ezek fejlesztésében
  • Vezetői és tulajdonosi adatszolgáltatások elkészítésének támogatása
  • Együttműködés gazdasági és oktatásszakmai szakterületekkel
  • Döntéstámogató anyagok, prezentációk előkészítése
  • Részvétel teljesítésigazolások kiállításában, bejövő számlák ellenőrzésében
  • Gazdasági és operatív vezérigazgató-helyettes munkájának támogatása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Tanulmányaid gazdasági területen vannak folyamatban
  • Heti 20 – 30 munkaórát tudsz vállalni rugalmas beosztásban
  • Precizitás, alaposság, jó kommunikációs és együttműködési készség jellemez
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent:

  • A magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Megoldásorientált, proaktív és rugalmas hozzáállás
  • Problémamegoldó szemlélet, megbízható, pontos munkavégzés
  • Igény és képesség az egyéni és csapatmunkára egyaránt
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Gyakornok kollégáink munkáját versenyképes gyakornoki bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • Cégünk a Gellérthegy tetején elhelyezkedő új irodával, igényes munkakörnyezettel vár
  • Támogatjuk a részleges home office lehetőségét
  • Biztosítjuk az irodai teát, kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

Munkavégzés helye:Budapest, XI. kerület

Jelentkezés:allas@perfekt.hu

Csatlakozz dinamikus értékesítői csapatunkhoz!

Mit kínálunk?

  • Versenyképes jövedelem: Alapbér + vonzó jutalékrendszer (nettó 200 000 Ft + akár többszörös jutalék).
  • Rugalmasság: Akár 100% home office lehetőség és a munkaidődet is magad oszthatod be!
  • Közösség: Ha mégis irodából dolgoznál, Székesfehérvár központjában szuper csapattal várunk, akikkel együtt nem csak dolgozni, de nevetni is jó!
  • Fejlődési lehetőségek: Folyamatos szakmai képzések és előrelépési lehetőség.

  • Új és meglévő ügyfelek felkeresése telefonon keresztül, adatbázis alapján – nem hideghívások, már kvalifikált leadekkel fogsz dolgozni
  • Képzések kiajánlása és prezentálása, felmerülő kérdések megválaszolása, szerződéskötési folyamat segítése.
  • Ügyfélkör dinamikus bővítése és az értékesítési célok elérése.
  • Utánkövetés, kapcsolattartás és hosszú távú ügyfélkapcsolatok építése.
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok.

  • Magabiztos fellépéssel és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel.
  • Megoldásorientált, proaktív és rugalmas hozzáállásoddal segíted az ügyfeleket.
  • 1-2 éves magabiztos telefonos vagy személyes értékesítői tapasztalattal bírsz.
  • Nyitott vagy az új ismeretek és kihívások felvételére.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel.
  • Érettségi alapkövetelmény, a felsőfokú végzettség előnyt jelent.

Érdekel a lehetőség?

Ne habozz, jelentkezz most! Küldd el önéletrajzodat a következő e-mail címre: info@perfekt.hu

Légy tagja egy sikerorientált csapatnak, ahol a közös célok elérése mellett jó hangulatban telik a munkaidő. Várjuk jelentkezésedet!

Céginformáció:

A Perfekt Zrt. több évtizedes gyakorlattal rendelkezik a felnőttképzés, különösen a pénzügyi-, és gazdasági képzések, ipari képzések, valamint a szakkönyvkiadás területén. A megújult Perfekt élő, online képzéseket hoz létre a mai modern kor követelményeinek megfelelően.

Hírlevél feliratkozás

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből kapja meg exkluzív ajánlatainkat, információinkat, egyenesen az Ön postaládájába.

Spórolj akár 500 000 Ft-ot és 1,5 évet!

Jelentkezz június 30-ig Vállalkozási Mérlegképes Könyvelő képzésünkre a kedvező feltételekért!

2024 júliustól hatósági képzéssé alakulnak a könyvelő képzések, ami jelentős szigorításokkal és ár- valamint időtartam növekedéssel jár.