Karrier

Karrier

Csatlakozz bővülő csapatunkhoz KÉPZÉSI REFERENS munkakörbe

Amiben számítanánk rád:

  • Képzésekkel kapcsolatos teljes körű dokumentáció előkészítése, vezetése,
  • Képzések és tananyagegység-záró vizsgák szervezése,
  • Felnőttképzési tevékenységhez kapcsolódó adatszolgáltatás,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel szóban, valamint írásban.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum 2 éves képzésszervezési tapasztalattal bírsz,
  • Jó problémamegoldó-, kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezel,
  • Önállóan és csapatban is tudsz precízen, felelősségteljesen és hatékonyan dolgozni,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel,
  • Érettségi alapkövetelmény, a felsőfokú végzettség előnyt jelent.

Mit kínálunk?

  • Teljes munkaidős munkaviszonyt,
  • Fejlődési lehetőséget,
  • Céges telefont, laptopot,
  • Fiatalos, lendületes, támogató csapatot.

Próbaidő alatt a munkavégzés helye budapesti székhelyünk, azt követően a munkavégzés hibrid formában történik.

Céginformáció

A Perfekt Zrt. több évtizedes gyakorlattal rendelkezik a felnőttképzés, különösen a pénzügyi és gazdasági képzések, ipari képzések, valamint a szakkönyvkiadás területén. A megújult Perfekt élő, online képzéseket hoz létre a mai modern kor követelményeinek megfelelően.

Célunk, hogy minél több résztvevő számára, minél szélesebb körű és magas színvonalú oktatást, gyakorlati tudást biztosítsunk!

Érdekel a lehetőség?

Ne habozz, jelentkezz most! Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat bruttó bérigényed megjelölésével info@perfekt.hu e-mail címre.

Légy tagja egy sikerorientált csapatnak, ahol a közös célok elérése mellett jó hangulatban telik a munkaidő. Várjuk jelentkezésedet!

Gyakornoki lehetőség a Perfekt Zrt. budapesti irodájának bővülő csapatába pénzügyi- és kontrolling területen! A Perfekt Zrt. több évtizedes gyakorlattal rendelkezik a felnőttképzés, különösen a pénzügyi-, és gazdasági képzések, ipari képzések, valamint a szakkönyvkiadás területén. A megújult Perfekt élő, online kurzusokat hoz létre a mai modern kor követelményeinek megfelelően. Célunk, hogy minél több résztvevő számára, minél szélesebb körű és magas színvonalú szakmai oktatást, gyakorlati tudást biztosítsunk!

Ez a pozíció neked szól, ha érdekelnek a következő feladatok:

  • Projekt és vállalati kontrolling feladatok támogatása
  • Közreműködés a vállalati informatikai rendszerekben történő adminisztrációban, ezek fejlesztésében
  • Vezetői és tulajdonosi adatszolgáltatások elkészítésének támogatása
  • Együttműködés gazdasági és oktatásszakmai szakterületekkel
  • Döntéstámogató anyagok, prezentációk előkészítése
  • Részvétel teljesítésigazolások kiállításában, bejövő számlák ellenőrzésében
  • Gazdasági és operatív vezérigazgató-helyettes munkájának támogatása

  • Tanulmányaid gazdasági területen vannak folyamatban
  • Heti 20 – 30 munkaórát tudsz vállalni rugalmas beosztásban
  • Precizitás, alaposság, jó kommunikációs és együttműködési készség jellemez
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent:

  • A magabiztos fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Megoldásorientált, proaktív és rugalmas hozzáállás
  • Problémamegoldó szemlélet, megbízható, pontos munkavégzés
  • Igény és képesség az egyéni és csapatmunkára egyaránt
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Gyakornok kollégáink munkáját versenyképes gyakornoki bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • Cégünk a Gellérthegy tetején elhelyezkedő új irodával, igényes munkakörnyezettel vár
  • Támogatjuk a részleges home office lehetőségét
  • Biztosítjuk az irodai teát, kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület Jelentkezés: allas@perfekt.hu

Csatlakozz dinamikus értékesítői csapatunkhoz!

Mi lesz a feladatod Telefonos értékesítési szakértőként?

  • Új és meglévő ügyfelek felkeresése telefonon keresztül, adatbázis alapján – nem hideghívások, már kvalifikált leadekkel fogsz dolgozni
  • Képzések kiajánlása és prezentálása, felmerülő kérdések megválaszolása, szerződéskötési folyamat segítése.
  • Ügyfélkör dinamikus bővítése és az értékesítési célok elérése.
  • Utánkövetés, kapcsolattartás és hosszú távú ügyfélkapcsolatok építése.
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok.

  • 1-2 éves magabiztos telefonos vagy személyes értékesítői tapasztalattal bírsz.
  • Magabiztos fellépéssel és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel.
  • Megoldásorientált, proaktív és rugalmas hozzáállásoddal segíted az ügyfeleket.
  • Hatékony kifogáskezelés és céltudatosság jellemez.
  • Nyitott vagy az új ismeretek és kihívások felvételére.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel.

  • Versenyképes jövedelem: Alapbér + vonzó jutalékrendszer (nettó 200 000 Ft + akár többszörös jutalék).
  • Többségében home office, rendszeres személyes megbeszélések (várhatóan hetente egyszer) Székesfehérváron vagy Budapesten. Teljes munkaidős munkaviszony
  • Közösség: Ha mégis irodából dolgoznál, Székesfehérvár központjában szuper csapattal várunk, akikkel együtt nem csak dolgozni, de nevetni is jó!
  • Fejlődési lehetőségek: Folyamatos szakmai képzések és előrelépési lehetőség.

Céginformáció:

A Perfekt Zrt. több évtizedes gyakorlattal rendelkezik a felnőttképzés, különösen a pénzügyi-, és gazdasági képzések, ipari képzések, valamint a szakkönyvkiadás területén. A megújult Perfekt élő, online képzéseket hoz létre a mai modern kor követelményeinek megfelelően.

Célunk, hogy minél több résztvevő számára, minél szélesebb körű és magas színvonalú szakmai oktatást, gyakorlati tudást biztosítsunk!

Ne habozz, jelentkezz most! Küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a következő e-mail címre: info@perfekt.hu

Spórolj akár 500 000 Ft-ot és 1,5 évet!

Jelentkezz június 30-ig Vállalkozási Mérlegképes Könyvelő képzésünkre a kedvező feltételekért!

2024 júliustól hatósági képzéssé alakulnak a könyvelő képzések, ami jelentős szigorításokkal és ár- valamint időtartam növekedéssel jár.